Aurandea | Online poradci pro váš šťastný život

O nás

Pomůžeme vám s řešením každodenních problémů a budeme po vašem boku při velkých životních rozhodnutích i zvratech.

Aurandea je:
přístavem, kde si promluvíte s lidmi, kteří vám rozumí,
bezpečným prostorem, kde najdete odpovědi na své otázky,
planetou, kde můžete objevovat své schopnosti i spiritualitu.

Kdo jsme my?

Dlouhé roky se pohybujeme v oblasti seberozvoje, duševního i psychického zdraví. Postupem času se nám v hlavě zrodila myšlenka vytvořit pros-tor, který bude lidem pomáhat a poskytovat široké spektrum služeb pro spokojenější život.
Každý si tu najde to své od tradiční astrologie přes vědecký popis darů a talentů v našich genech (Human Design) až po klasický a dnes tolik žádaný koučink.
Aurandeu jsme vytvořili v roce 2018 a od té doby tvrdě pracujeme na její podobě. Výsledkem má být příjemné uživatelské rozhraní a výběr těch nejkvalitnějších poradců a odborníků. Všechny pro vás osobně prověřujeme a průběžně s nimi pracujeme na jejich zdokonalování.S čím vám pomůžeme?

Nemusíte být nakloněni spiritualitě, i když ta má v Aurandei své důležité místo. Najdete zde  profesionální služby, které vám pomohou s osobním rozvojem i kariérním růstem. Naši poradci tu pro vás budou v těžkých životních situacích i při důležitém rozhodování.

Čím si u nás můžete být jistí:

 • Všechno má své řešení - každá životní situace se dá vyřešit, možná jen potřebujete získat jiný pohled a navést tím správným směrem.
 • Vaše štěstí je důležité - nabízíme vám pomocnou ruku, abyste i vy dosáhli svého šťastného a spokojeného života.
 • Profesionalita na prvním místě -  naši poradci dobře porozumí vašim starostem a nejlépe vás vyvedou ze špatné situace, protože z ní už sami našli cestu. Jsou to profesionálové ve svém oboru.
 • Opravdové porozumění - empatie je základem naší práce, proto si pozorně a bez předsudků vyslechneme, co máte na srdci. Uleví se vám, když se svěříte někomu, kdo chápe vaše starosti.

Proč se na nás obrátit:

 1. Ušetříte svůj čas - to je ta nejcennější komodita v celém vesmíru a my si to uvědomujeme. Na schůzku s poradcem nemusíte nikam jezdit a stejně tak délka konzultace je jen na vás. Ze zkušenosti víme, že klienti nejraději volí délku mezi 10-20 minutami, ale jestli máte chuť mluvit déle nebo třeba jen pět minut, je to úplně v pořádku.
 2. Získáte naši plnou podporu - dodáme vám inspirativní články a další obsah zdarma, nápomocný ve chvílích, kdy si zrovna nebu-dete chtít povídat.
 3. Konzultovat budete z pohodlí domova - zdánlivě vyšší částka za minutu poradenství je pro vás velmi výhodnou investicí. Pomocí počítače nebo telefonu získáte během pár minut přesné odpovědi na své otázky, ať už jste doma nebo na zahraniční cestě. K službám vám je tým zkušených poradců, médií, konzultantů a koučů.

Jaká je naše vize?

 • Pomoct milionům lidí s jejich potížemi a být tu pro ně i v těch nejtěžších rozhodnutích.
 • Propojovat profesionály ve svém oboru s lidmi, kteří je potřebují.
 • Vytvářet službu, která dokáže lidem i v několika málo minutách skutečně pomoci.
 • Být tu pro každého, kdo to potřebuje.
 • Poskytnout bezpečné transparentní prostředí pro vás a ty nejlepší poradce z různých oborů.

Zeptejte se

Pokud vám můžeme ještě s něčím pomoci, můžete nás kdykoliv kontaktovat pomocí formuláře níže.